Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
396 postów 5867 komentarzy

DelfInn

DelfInn - Domena: eukarionty, Królestwo: zwierzęta, Typ: strunowce, Podtyp: kręgowce, Gromada: ssaki, Rząd: walenie, Podrząd: zębowce, Rodzina: delfinowate, Rodzaj: Delphinus, Gatunek: delfin zwyczajny (na zdjęciu d. butlonosy)

Polaku, chwyć za broń!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

25 I 2016 o godz. 17.30 w Liceum Profilowanym nr XIX, ul. Hauke-Bosaka 21, we Wrocławiu.

Drodzy Rodacy, wrocławski Klucz Pobudki zaprasza Was na spotkanie pt. „Polaku, chwyć za broń!”, które odbędzie się w poniedziałek 25 I 2016 o godz. 17.30 w Liceum Profilowanym nr XIX, ul. Hauke-Bosaka 21, we Wrocławiu. Wbrew pozorom nie chodzi o żadną rewolucję, wręcz przeciwnie, proponujemy powrót do normalności. Kwestią poruszaną na organizowanym przez Pobudka – Klucz Wrocław spotkaniu będzie broń palna – dostępność do niej, umiejętność jej używania, odpowiedzialność za jej posiadanie. Czyli jeden z punktów głównych w rozmyślaniach nowoczesnego patrioty.

Naszymi prelegentami będą: prof. dr hab. Tadeusz Marczak, historyk, publicysta i znany Wrocławianom mówca patriotyczny bijący na alarm w sprawie opłakanego stanu naszego wojska. Drugą zaproszoną przez nas osobą jest Jacek Hoga, prezes fundacji Ad Arma, autor tekstów publikowanych m.in [1]. na portalu Polonia Christiana, osoba od wielu lat promująca posiadanie broni przez Polaków. Wykładu udzieli nam również Adam Mikołajczyk, prezes fundacji oraz klubu strzeleckiego COLT w Oławie, wieloletni strzelec wyborowy, działacz społeczny, sportowiec i laureat mistrzostw strzeleckich. Każdy z naszych gości wygłosi krótki wykład dotyczący palącej kwestii, jaką jest posiadanie broni przez każdego Polaka – do obrony własnej, obrony Ojczyzny, ale również jako sposób na spędzanie wolnego czasu z rodziną. Tematyka wystąpień będzie obracać się wokół takich zagadnień, jak sprawy geopolityczne (obronność kraju), „odstraszająca” funkcja powszechnego dostępu do broni, a także związek prawa do posiadania broni z wolnością (broń jako nierozłączny kompan osoby wolnej, umiejętności obrony majątku).
Powiemy także gdzie i jak trenować.

Serdecznie zapraszamy na spotkanie!
Krzysztof Szokalski, Pobudka – Klucz Wrocław

 

~o~

 

Źródło: //www.pobudka.org/2016/01/15/polaku-chwyc-za-bron-wroclaw-25-stycznia-2016/

KOMENTARZE

  • broń,strzelectwo itd
    Miliony Polaków po odbytej zasadniczej służbie wojskowej ,setki tysięcy oficerów . Wystarczy ,że rząd przeznaczy środki na zakup broni i amunicji i udostępni dla Polaków . Resztę strzelnice i zaplecze można zorganizować. Tylko czy chazar się odważy na tak samobójczy krok ? Dla siebie oczywiście.Tylko oczywiście bez tego pieprzonego MON,Policji,ABWhery.
  • @kfakfa 11:57:44
    mnie sie zdaje, chociem nie wernychor, ze trza zejsc do podziemia. te bydlaki nas zjedza jak sie nie okopiemy... juz to robia.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031