Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
396 postów 5867 komentarzy

DelfInn

DelfInn - Domena: eukarionty, Królestwo: zwierzęta, Typ: strunowce, Podtyp: kręgowce, Gromada: ssaki, Rząd: walenie, Podrząd: zębowce, Rodzina: delfinowate, Rodzaj: Delphinus, Gatunek: delfin zwyczajny (na zdjęciu d. butlonosy)

Polaku, chwyć za broń!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

25 I 2016 o godz. 17.30 w Liceum Profilowanym nr XIX, ul. Hauke-Bosaka 21, we Wrocławiu.

Drodzy Rodacy, wrocławski Klucz Pobudki zaprasza Was na spotkanie pt. „Polaku, chwyć za broń!”, które odbędzie się w poniedziałek 25 I 2016 o godz. 17.30 w Liceum Profilowanym nr XIX, ul. Hauke-Bosaka 21, we Wrocławiu. Wbrew pozorom nie chodzi o żadną rewolucję, wręcz przeciwnie, proponujemy powrót do normalności. Kwestią poruszaną na organizowanym przez Pobudka – Klucz Wrocław spotkaniu będzie broń palna – dostępność do niej, umiejętność jej używania, odpowiedzialność za jej posiadanie. Czyli jeden z punktów głównych w rozmyślaniach nowoczesnego patrioty.

Naszymi prelegentami będą: prof. dr hab. Tadeusz Marczak, historyk, publicysta i znany Wrocławianom mówca patriotyczny bijący na alarm w sprawie opłakanego stanu naszego wojska. Drugą zaproszoną przez nas osobą jest Jacek Hoga, prezes fundacji Ad Arma, autor tekstów publikowanych m.in [1]. na portalu Polonia Christiana, osoba od wielu lat promująca posiadanie broni przez Polaków. Wykładu udzieli nam również Adam Mikołajczyk, prezes fundacji oraz klubu strzeleckiego COLT w Oławie, wieloletni strzelec wyborowy, działacz społeczny, sportowiec i laureat mistrzostw strzeleckich. Każdy z naszych gości wygłosi krótki wykład dotyczący palącej kwestii, jaką jest posiadanie broni przez każdego Polaka – do obrony własnej, obrony Ojczyzny, ale również jako sposób na spędzanie wolnego czasu z rodziną. Tematyka wystąpień będzie obracać się wokół takich zagadnień, jak sprawy geopolityczne (obronność kraju), „odstraszająca” funkcja powszechnego dostępu do broni, a także związek prawa do posiadania broni z wolnością (broń jako nierozłączny kompan osoby wolnej, umiejętności obrony majątku).
Powiemy także gdzie i jak trenować.

Serdecznie zapraszamy na spotkanie!
Krzysztof Szokalski, Pobudka – Klucz Wrocław

 

~o~

 

Źródło: http://www.pobudka.org/2016/01/15/polaku-chwyc-za-bron-wroclaw-25-stycznia-2016/

KOMENTARZE

  • broń,strzelectwo itd
    Miliony Polaków po odbytej zasadniczej służbie wojskowej ,setki tysięcy oficerów . Wystarczy ,że rząd przeznaczy środki na zakup broni i amunicji i udostępni dla Polaków . Resztę strzelnice i zaplecze można zorganizować. Tylko czy chazar się odważy na tak samobójczy krok ? Dla siebie oczywiście.Tylko oczywiście bez tego pieprzonego MON,Policji,ABWhery.
  • @kfakfa 11:57:44
    mnie sie zdaje, chociem nie wernychor, ze trza zejsc do podziemia. te bydlaki nas zjedza jak sie nie okopiemy... juz to robia.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031