Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
396 postów 5867 komentarzy

DelfInn

DelfInn - Domena: eukarionty, Królestwo: zwierzęta, Typ: strunowce, Podtyp: kręgowce, Gromada: ssaki, Rząd: walenie, Podrząd: zębowce, Rodzina: delfinowate, Rodzaj: Delphinus, Gatunek: delfin zwyczajny (na zdjęciu d. butlonosy)

Ostrzeżenie z Polski

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

List Otwarty do Pana Joēl Mergui, Prezydenta Centralnego Konsystorzu Izraelskiego w Francji.

Szanowny Panie Joēl Mergui,

6 Stycznia 2016 roku w programie “Le Grand Décryptage” prowadzonym przez Oliviera Galzi, w telewizji I-Télé, podczas debaty z Pana ust padły kłamliwe i obrażające słowa na temat Polski i polskiego narodu. Pan, jako Prezydent Centralnego Konsystorza Izraelskiego we Francji, wypowiedział następujące słowa: „Teraz chciałbym [...] przypomnieć że Żydzi przeszli przez historie doznając rożnego rodzaju nienawiści, rożnego rodzaju masakr I, ze w imię Judaizmu wspólnota Żydowska, nigdy nie powstała ani, żeby zniszczyć Hiszpanię która ich wypędziła ani Polskę, która ich zagazowała.”

Wobec haniebnych słów wypowiedzianych przez Pana Joël Mergui żądamy oficjalnych przeprosin! Holokaust to zbrodnia Niemiecka, która odbyła się częściowo na terenach polskich, okupowanych przez Niemiecką Trzecią Rzeszę. Przypominamy również, że w Polsce nie było żadnej oficjalnej kolaboracji ani na poziomie politycznym ani ekonomicznym. Polska nigdy też oficjalnie nie poddała się, a polski ruch oporu był największym ruchem podziemnym w całej okupowanej Europie. Szacuje się że w 35-cio milionowym kraju było tylko kilka tysięcy kolaborantów, czyli mniej niż 0.1% Polaków. Z liczbą tą zgadza się Israeli War Crimes Commission. To Polacy mają tez najwięcej Sprawiedliwych Wśród Narodów mimo iż w Polsce, jako jedynym okupowanym kraju, obowiązywała kara śmierci, nie tylko dla osoby, która pomagała Żydom, ale także dla jego rodziny. Etniczni Polacy byli też pierwszymi ofiarami Auschwitz.

Czas przestać wiec mylić ofiary ze sprawcami. Pan jako Prezydent Konsystorzu i przedstawiciel wspólnoty Żydowskiej powinien o tym wiedzieć.

Sprzeciwiamy się tym oszczerstwom i prosimy o natychmiastowe oficjalne i publiczne przeprosiny oraz sprostowania Pana wypowiedzi.

 

TUTAJ MOŻESZ PODPISAĆ PETYCJĘ - CITIZEN GO *

 

 

~o~

 

Za: //www.fronda.pl/a/szok-francja-uslyszala-ze-polska-zagazowala-zydow,64029.html

 

*) 5524 na te chwile - wciąż mało!

 

Fotka: Źródła antypolonizmu - Lisiak, Michalkiewicz, Żebrowski (2:19:35)

 

 

 

KOMENTARZE

 • @
  Podpisałam
  jest teraz 6116 ...

  Czy to coś zmieni? może :((

  Przecież wszystkie żydki doskonale wiedza jak było!
  Ale grają jak zawsze na niekorzyść Polski i Polaków
  Jak zawsze...

  pozdrawiam
 • Autor
  Petycje petycjami, a my powinniśmy zorganizować się w jakąś grupę, która skutecznie mogłaby przeciwstawić się żydowskiej propagandzie.

  Proszę zwrócić uwagę, że to żydzisko nawołuje do przemocy, bowiem kiedy czyta się takie rzeczy, czy się ich słucha, to do głowy przychodzą mi najgorsze myśli i cieszę się bardzo, że Niemcy wznowili edycję "Mein Kampf". Historia się lubi powtarzać, i nuż jakiś uważny czytelnik zapała chęcią wyciągnięcia konsekwencji w stosunku do holoterrorystów.
  Przecież te palanty same się tam gazowały nawzajem. Wszak Sonderkommando to w stu procentach Żydzi.
  Tak, czy nie?
 • @Oficer Prowadzący 20:52:31
  A co Ty tak ręczysz za wierchuszkę PiS?
  Głowę byś dał co? bo ja nie...

  Dla mnie fakt, że najpierw zlikwidowano pobór do wojska czyniąc nas bezbronnymi, a następnie wzywa się wojska natowskie do stacjonowania tutaj jest zdradą i tyle!!

  "Ciekawe, że Rosja jak narazie korzysta z okazji, żeby siedzieć cicho(...)."

  Nawet bardzo ciekawe, wziąwszy pod uwagę, że u Twoich sojuszników w juesej też jadą po polskim obecnym rządzie... bardzo to wszystko ciekawie wygląda, nie uważasz? :)))
 • @Astra 19:33:16
  o ojczyzne trzeba sie troszczyc nonstop :) thx za podpis!
 • @Oficer Prowadzący 20:52:31
  tez mnie dziwi to milczenie ruskie. ale! moze to tylko bra przekazu? zatem, jesli sie jakis prasowy pojawi - znaczy ze przeciek. byc moze.
 • @Oficer Prowadzący 20:54:50
  obaj widzimy zmiany na froncie :) niepokoi mnie to, prawde mowiac ]:->
 • @Jinks 21:05:19
  mysle ze to polacy powinni realizowac polityke polska. hm... moze inaczej, choc to samo. kiedys pewni zakonnicy spytali brata starszego od nich: powiedz, jak sie bronic przed rozproszeniami, ktore przychodza na modlitwie? a on powiedzial: coz? muchy byly, sa i beda.

  Sursum corda!
 • @Oficer Prowadzący 21:57:11
  > Jak myślisz, kto uruchamia takie głosy, jak byłego sędziego niemieckiego Trybunału Konstytucyjnego,(...)

  kto? to jest domysl czy fakt?
 • @Oficer Prowadzący 22:06:07
  no wlasnie trzeba postawic powazne pytanie: ktorych niemcow bedziemy do siebie ew. zapraszac i na jakich warunkach ;-)
 • @Oficer Prowadzący 22:12:08
  no sprzecznosc przeciez. < z tym. ktore ruskie i jakie masz przeslanki?
 • @Oficer Prowadzący 21:57:11
  Co Ty za goopoty piszesz, hę?

  "Bezbronni nie jesteśmy dlatego, że nie ma powszechnego poboru. Powszechny pobór miał sens w czasach, kiedy liczyły się masy na milionowych frontach. A dziś czegoś takiego nie będzie. Zresztą wojsko zawodowe nie pojawiło się w Polsce ostatnio. My nie mamy wcale armii."

  Takie rady to dawaj swoim kumplom z nato, może ruskie Cię posłuchają, albo brytyjczycy?

  Polska miała armię, kiedy był pobór i Ty jako wojskowy doskonale to wiesz, więc nie pisz bzdur, bo tak gadać nie będziemy...

  Zresztą 1,5 roku temu dzisiejszy MON A.Macierewicz tak gadał:
  "Był Pan jedynym posłem, który głosował przeciw zlikwidowaniu powszechnego poboru wojskowego.
  Tak, i nie byłem w stanie tego zrozumieć. Wydawało mi się, że takie stanowisko powinno być oczywiste... Ta ustawa była częścią planu politycznego likwidującego polską obronność.

  Planu, który zakładał, że własna obrona jest niepotrzebna?
  Tak. Mówiono, że mamy wyjątkowy okres bezpieczeństwa, a ponieważ jesteśmy w NATO oraz w Unii Europejskiej, to w związku z tym w ogóle nie musimy zajmować się naszą obronnością. W istocie akcenty były jeszcze inaczej rozłożone: mówiono, że ponieważ naszym celem jest stworzenie państwa federalnego na czele z Niemcami, to własna armia jest czymś zbędnym, rodzajem beneficjum dla oficerów zasłużonych politycznie dla decydentów. "

  http://niezalezna.pl/59667-antoni-macierewicz-odbudujemy-wojsko-polskie-czas-powaznie-zajac-sie-nasza-obronnoscia

  To teraz cuś się zmieniło, bo nie wiem?
 • @Astra 21:29:20
  w juesej tez sa filie Koszer Zeitung, a tak serio to nie mylmy "faktow " dzialan prasowych z ocena sytuacji w Polsce bo nikt w Bialym Domu na ten temat sie nie wypowiadal.
  Chcial wymusic to na konferencji pozyteczny idiota
  z TVN 24 Wrona i w odpowiedzi uslyszal :

  Na konferencji prasowej w Waszyngtonie głos w sprawie sytuacji w Polsce zabrał rzecznik Departamentu Stanu Mark Tomer - chodziło głównie o nowelizację ustawy o Trybunale Konstytucyjnym. Urzędnik odpowiedział na pytania polskiego dziennikarza.
  Mark Toner był znakomicie zorientowany w temacie. Na początku podkreślił, że Stany Zjednoczone i Polska pozostają w bardzo bliskich stosunkach, a dodatkowo nasze państwo jest szanowanym członkiem NATO.
  Odnosząc się do ostatnich działań rządu i dominującej w parlamencie partii powiedział, że w Waszyngtonie zwrócono uwagę na kroki legislacyjne podjęte wobec Trybunału Konstytucyjnego. Mark Toner zaznaczył, że rozmowy prowadzone na ten temat to część relacji z Polską.
  Dodał, że jest pewien siły polskiej demokracji i zdolności Polaków do rozwiązywania wszelkich problemów zgodnie z demokratycznymi zasadami.
  Rzecznik Departamentu Stanu zapewnił też, że nie ma możliwości, aby przyszłoroczny szczyt państw NATO nie odbył się w Warszawie. Nie ma również mowy o tym, aby prezydent Barack Obama, ze względu na ostatnie wydarzenia, unikał w spotkania z prezydentem Andrzejem Dudą.
 • @Zbójnicki pies 22:20:47
  No i co z tego wynika?
  Przywódcy państw europejskich też się nie wypowiadają.. zostawili to komisarzom i swojej prasie, a tamtejsza pluje jak ta w Niemczech..
 • @Astra 22:36:36
  To fakt, ale warto przytoczycjeden fakt ze w 100 procentach to lewackie scierwojady
 • @Zbójnicki pies 22:20:47
  aaaaaaaaaaaaaale chujnia :))))))) sory za bluzgi, ale na takie wypowiedzi, to takie fakty. i tyle.
 • @Oficer Prowadzący 22:53:14
  Gówno prawda :)))

  obowiazuje polityka niezbrojenia polski. podobnie jak i polityka nie dawania na nauke. pomijam ze i niedawania na gospodarke. nie nalezy miec zludzen ze w tych kwestiach ten rzad zmieni zasadniczo.
 • @Oficer Prowadzący 22:53:14
  "Mylisz się Astra, to nie było wojsko, tylko mięso armatnie. "

  Taaak? i gdzie tego mięsa używano? bo nie pamiętam?
  Za to dzisiejsza "armia" jak najbardziej pcha się w konflikty... tyle, że w razie czego to nas jak komara strzepną i tyle! W takiej sytuacji pchać sie w konflikt z potężnym sąsiadem w imie obrony banderowskich interesów?
  To jest dopiero nieodpowiedzialne!!
  Strach tutaj żyć niedługo będzie...

  "Trzeba lat, żeby zbudować armię."

  I to jest jedyna mądra rzecz jaką od Ciebie usłyszałam od dłuższego czasu :P
 • gdy podpisywałem, to było niecałe 7tyś. cieszę się, bo teraz jest już. ..
  7,5 tyś
 • @Jan Paweł 23:12:42
  Przytrzymamy tą notkę dłużej... co tam :)
 • @Astra 23:04:26
  no nie. wlasnie to ostatnie zdanie jest bez sensu. prosze pomyslec choc troche o swoich dzieciach. przeciez zdawniej to byli wojacy i byly sanitariuszki. co najmniej. a dzis jakie dzieci mamy? fejsowo lajtowe teczowe... jesli polityka panstwa jest podlegla, nie ma narodu w tym panstwie. jesli narodowsc ma na sztandarch, nie ma jej w budzecie. czy naprawde mam popierac tych, co chca oslabienia narodu?
 • @DelfInn 23:19:19
  Masz rację delfinku... zmieniam zdanie! mogę, w końcu jestem kobietą :)))

  ARMIĘ TRZEBA ODBUDOWAĆ NATYCHMIAST I KASA MUSI SIĘ ZNALEŹĆ !!!

  Ale po co piszesz, że:
  " nie nalezy miec zludzen ze w tych kwestiach ten rzad zmieni zasadniczo."

  Też się poddałam Twoim sugestiom :P
  Trzeba by ich wymienić chyba, ale nie sądzę, żeby na to pozwolili...
 • @Oficer Prowadzący 23:21:54
  "Same czołgi dla nowej brygady pancernej to ponad 5 mld"

  Mogą być ukraińskie, w końcu wiszą nam 4 mld :)
 • @Oficer Prowadzący 23:27:54
  Miano, ale nie użyto, tyle...
  A sojuszników to trzeba mieć blisko odwrotnie jak wrogów (jak najdalej)
  A polskie rządy chyba o tym zapomniały... niedouczone jakieś czy co?
 • @Oficer Prowadzący 23:29:53
  W sierpniu 1990 roku gen.Norman Schwarzkopf potrzebowal 100 godzin na pokonanie uwczesnej 4 militarnej potegi swiata jakim byl Irak.
  https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/1/17/NormanSchwarzkopf.jpg/800px-NormanSchwarzkopf.jpg
 • @Oficer Prowadzący 23:34:13
  Gadasz faktycznie jak oficer prowadzący...
  To nie ma sensu.

  Istnienie nasze jest wyłącznie w naszym interesie, żadnym innym!
  Już to przerabialiśmy w historii, taka powtórka?

  Zakończmy tą dyskusję, jest bez sensu, tyle..
 • @Oficer Prowadzący 23:21:54
  no widzisz, bratanku, nie czaimy sie, bo nie kumasz bazy. nie idzie o kase, ale o priorytety. nie mow mi, nam, polakom, ze nie chcemy sie bic, ok? nie mow, ze gdyby nawet, to nie potrafimy. na szkolenia kasa wielka nie jest potrzebna, zas na uzbrojenie, znajdzie sie jesli bedzie polityczna - polska, a nie niemiecka - wola. oddolnym, entuzjastycznym swiadectwem suwerennosci jest inicjatywa brauna - kosciol, szkola, strzelnica, mennica. jesli ten rzad, jakikolwiek rzad, nie podejmuje jej, czy takich, nie wspiera, to zanczy ze nie wspiera polskiej racji stanu - czyli nas polakow, bo to my ja stanowimy. prosze nie pieprzyc mi tutaj o jakichs milonach i smiglowcach, bo - sam sie dziwie ze to mowie - za komuny mielismy doskonale projekty. dupa z tego owszem wyszla, bo zsrs zostalo w tyle - mniej wiecej tak. chce powiedziec, ze mylisz sie co do finansowania uzbrojenia, ale jeszcze bardziej co do tego, ze nie mowisz nic, ze trzeba szkolic narod. i dlatego te bluzgi tam byly, bo nie chcialo mi sie rozpisywac, jak teraz. oczywoscien ja sie potrafie bardziej rozpisac, ale po chuj, skoro ty masz polskie serce, prawda?
 • @Zbójnicki pies 23:37:09
  Wisz co? zbójnicki?
  Naprawdę sobie bohatera znalazłeś...
  Przecież dzisiaj nawet amerykanie wiedzą, że to była zwyczajna napaść na suwerenne państwo irackie, żadnej broni chemicznej tam nie było.

  Ropa była i tyle !!!!
 • @Astra 23:43:16
  o nie Szanowana Pani, gen,Szwarzkopf ,dowodzil wojskami amerykanskimi w wojnie z Irakiem (tej pierwszej wojny) po tym jak Irak napadl na Kuwejt.
  Pozdr.
 • @Oficer Prowadzący 23:46:06
  "I teraz, jak sobie uświadomiłaś mniej więcej, ile kosztuje armia, która zapewniłaby nam bezpieczeństwo, to rozumiesz całą tą drogę po kolei..."

  Wiesz co teraz robisz? TROLLUJESZ !!!
  i nic nie wiesz o Polsce ani polskości.
  Jestem pewna, że nie mieszkasz tutaj bohaterku pospolity!

  EOT
 • @Zbójnicki pies 23:46:19
  Tej pierwszej? to trzeba napisać jasno :)
  Prawda jest jednaka taka, że zniszczono Irak i nie tylko...

  "Międzynarodowe stowarzyszenie organizacji medycznych opublikowało opracowanie konkludujące, że w prowadzonych przez USA wojnach w Iraku, Afganistanie i Pakistanie zginęło ponad 1,3 mln ludzi.

  Laureat Pokojowej Nagrody Nobla Lekarze Przeciw Wojnie Nuklearnej (IPPNW), wraz z Lekarzami na Rzecz Odpowiedzialności Społecznej i Lekarzami na Rzecz Globalnego Przetrwania, opublikowali raport zatytułowany „Liczba ofiar śmiertelnych. Dane liczbowe o stratach w ludziach po 10 latach ‘wojny z terroryzmem’”. W badaniu zajmowano się zgonami, których bezpośrednią bądź pośrednią przyczyną była ponad dekada prowadzonych przez USA wojen w trzech krajach: Iraku, Afganistanie i Pakistanie, choć nie wliczono zgonów z innych krajów zaatakowanych przez amerykańskie i sojusznicze siły zbrojne, w tym Jemenu, Somalii, Libii i Syrii."

  https://pracownia4.wordpress.com/2015/04/09/lekarze-noblisci-ponad-13-miliona-ludzi-zabitych-w-amerykanskiej-wojnie-z-terroryzmem/
 • @Astra 00:02:32
  O tej drugie wojnie w Iraku tez mam takie samo zdanie - to bylo niepotrzebne i tylko doprowadzilo do tragedi ktora trwa do dzis
 • @Oficer Prowadzący 23:56:34
  kochany piskorzu,

  sprawa jest prosta. polska ma miec wyszkolonych obywateli i ma miec silna armie. kazdy, kto to kontestuje, musi sie liczyc z tym, ze bedzie uznany za zdrajce. dixi.
 • @Oficer Prowadzący 00:22:59
  rozumiem ze prosisz mnie abym cie spytal o te wyliczenia. no to slucham i prosze.
 • @Oficer Prowadzący 00:36:43
  dobranoc, to jest to, co sie grzecznie mowi twojej tezie :)

  czuwaj!
 • motywy szlachetne
  Ale nie podpisuję się pod tym z jednego powodu - wpleciony jest jak zwykle wątek ratowania Polaków przez żydów - chwalenie się tym, że Polacy ratowali żydów może przynieść nam więcej szkody niż pożytku
  Właśnie znalazłem link to tego tu artykułu:
  http://www.gazetawarszawska.com/historia/3080-glupie-polskie-goje-bez-wstydu-prosza-zydow-o-certyfikat-moralnosci

  Zamiast tego, powinno się zaatakować żydów, wyliczając ich zbrodnie na Polakach, Niemcach, Rosjanach oraz innych narodach Europy.

  Dlatego jestem przeciwnikiem "obrońców Polaków" spod koszerno konserwatywnego skrzydła.
  Odsyłam też do swojego artykułu:
  http://sukarno.neon24.pl/post/121588,oskarzanie-polakow-o-holocaust
 • @Sukarno 00:42:43
  prosze pana... :)

  jesli ktos zrobil cos dobrego dla kogos, nie ma tytulu do wystepowania wobec kogos.

  ps thx za arty, doczytam
 • @Zbójnicki pies 23:46:19
  Owszem napadl.Tyle,ze zanim to uczynil to otrzymal list od Busha senior by wszedl do Kuwejtu I odebral to co swoje jako,ze Kuwejt wykrojono z czesci Iraku.Te onformacje wyjawila ambasador USA w Iraku,ktora ten list przekazala.Warto bylo ogladac wtedy CNN. W przekazach Peter'a Arnet przemycano duzo prawdy o trwajacej wtedy wojnie.Po zakonczeniu dzialan wojennych I powrocie do kraju w "nagrode" zwolniono go z pracy.Jego relacje wszak nie byly "na bazie I po linii" nowych ideologow amerykanskich,np.Richard'a Pearl czy Paula Wolfowitza.
 • @Oficer Prowadzący Delfin
  Oba bace mają rację. Ludzie są, najlepsi, forsy nie ma.
  Żelastwo da wuj sam, przeciw bratniemu narodowi, aby "bronić" bratniejszego narodu.
  Delfin też ma rację, że bezkompromisowo trzeba bronić tyłu, przed kolejnymi falami incydentów kryminalnych. Tego klasyczne, ciężkie jednostki nie zrobią. Albo zaplączą się we własne sznurowadła, albo neutralizacja każdego kryminalisty będzie nas kosztować, jak tamtych bankruterów - 5mln/szt. Trochę drogo, a pamiętać trzeba, że tych odizolowanych incydentów, mogą być miliony. 5złotych, może 100zł, to jest cena rozsądna i do przyjęcia, za sztukę. Może nie zbankrutujemy. To i tak trochę wyjdzie łącznie.

  Nie bój się Oficer, te roboty będą walczyły na początku. Wiesz, tydzień. Po miesiącu 50%, po roku 2%, a po pięciu latach jak będziesz miał fart, to trafisz na złomie kondensator, żeby sobie zasilacz polutować. Postawisz sobie wtedy Windę, jak panicho i pykniesz w contera, jak za starych dobrych czasów. Ale offline, wiesz.. Dzieciom będziesz tłumaczył, że było kiedyś takie coś - internet.

  Pozatym chyba nie masz racji. Po pierwsze kasa misiu. Już ten f35 jest absurdalnie drogi, a mocny jest tak długo, dopóki go brechą nie podważą. I to jest ogólnie taki problem, że bardziej się opłaca mięcho pchać, niż absurdalnie drogie roboty, które można shakować, usmażyć itd. Serio zobaczysz. Weź taka korea, wietnam. No i co, gutek nie? Ta, zwal na dżunglę;p
  Po drugie jest naturalny, zdrowy opór przed budowaniem armii blaszanek, który jakiś spryciula, może obrócić przeciwko tobie kliknięciem.;p
  Nacisk będzie kladziony tam gdzie dotąd. Informacja, rozpoznanie, zasięg, celność. I tu będzie oczywiście wspomagany wszystkim co się da wymyślić. Żebyś widział wczesniej, celował wczesniej i z większego zasięgu, no i trafiał. Najlepiej tanio trafiał. Pomysły takie jak amerykańskie, żeby rozpiżyć 3tys kozojebów na pustyni (wartość łączna 30tys$), superaśnymi rakietami za 3,5mld$, to jest wał na kasę, który musi się skończyć bankructwem i kolejną spektakularną porażką. Jesteś na nią gotowy? To cię może załamać, nie będziesz rozumiał jak to się stało. Przy takiej przewadze technologicznej... jak to się mogło stać..
 • Dlaczego nie podpiszę listu
  .
  wychodzi ona z pozycji obronnych, narzucanych nam od 70-ciu lat przez byłych kolaborantów żydowskich, tylko ci mogli przeżyć holokaust, i ich spadkobierców.

  „Szacuje się że w 35-cio milionowym kraju było tylko kilka tysięcy kolaborantów, czyli mniej niż 0.1% Polaków. ”, wszakże udział kolaborantów żydowskich wśród ich populacji żydowskiej na ziemiach ówczesnej Generalnej Guberni zarządzanej przez niemieckie władze okupacyjne jak Judenraty, policja żydowska, konfidenci żydowscy, szmalcownicy był niewspółmiernie wyższy,

  - http://marucha.wordpress.com/2013/10/29/kolaboranci-zydowscy-w-czasie-ii-wojny-swiatowej-9/

  przy czym brutalność i zwyrodnienie n.p. policji żydowskiej było tak wielkie, iż polskie podziemie nierzadko musiało karać żydowskich policjantów z racji ich sadyzmu nad Żydami. Sądy żydowskie i żydowskie organizacje ścigania z kolei nie ścigały i nie ukarały żadnego żydowskiego zbrodniarza holokaustu, pomimo ich licznej obecności w samym Izraelu.

  W swym założeniu, chodzi błaganie na kolanach żydostwa o zmiłowanie i uwzględnienie zasług Polaków dla żydostwa, jest ten list błędny.

  - http://monsieurb.neon24.pl/post/128900,glos-wrogi-z-synagogi#comment_1270410

  powyższy link dokumentuje, że Żyd nawet jak przeprasza to oskarża. czyli krótko:

  „Żyd kłamie nawet jak się modli.”

  Wszelki taki list do jakiegokolwiek żydostwa musi być oskarżeniem za ich zbrodnię holokaustu, której byli współtwórcami i inspiratorami zarówno ideowymi jak i finansowymi,

  - http://pppolsku.blogspot.com/2011/12/fb.html

  a nie infantylną obroną i tłumaczeniem się. Prawda starej kobiety, matki zbrodniarzy, obowiązywała także w XX wieku i obowiązuje do dziś.

  - http://pppolsku.blogspot.com/2012/03/lexde.html#Rotsz

  Ten list a nie żadna petycja, do kogo petycja, do pana Mergui, jest sprzeczny z interesem Polaków i szkodliwy dla ich interesu narodowego. Petycję kieruje się do władzy. Jacy autorzy podłożyli Polakom tę „petycję” do podpisania, z Mossadu, Amanu czy CIA ?

  @Zbójnicki pies 23:37:09

  Iraku nie zdobył, musiał się wycofać. USA nie pokonały Iraku do dziś, nadal prowadzą tam wojnę, ostatnio nawet siłami najemników „Daesh” (w mediach tzw. „państwa islamskiego”). USA prowadzą też wojnę przeciwko UE, co mało kto zauważył

  - http://narymunt.neon24.pl/post/128695,czy-usa-daza-do-wojny-z-rosja#comment_1266187

  ich najemnicy zapowiedzieli już lutym 2015, że wyślą pół miliona migrantów do UE, przy pomocy wspólników z Libii i Turcji udało się USA wysłać dwa razy tyle.
 • ...
  Nie podpiszę bo od tego parcha nie potrzebuję i nie chcę żadnych przeprosin. Z jego wypowiedzi wyraźnie wynika że powiedział to, o wysyłaniu przez Polaków Żydów do gazu, świadomie i celowo, wpisując się w ich h industry. Natomiast chętnie podpiszę petycję jeśli taka się pojawi do Prok Generalnej o ściganie osobnika we Francji bo niewątpliwie pod prawo karne nasze i międzynarodowe podpada.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031