Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
396 postów 5867 komentarzy

DelfInn

DelfInn - Domena: eukarionty, Królestwo: zwierzęta, Typ: strunowce, Podtyp: kręgowce, Gromada: ssaki, Rząd: walenie, Podrząd: zębowce, Rodzina: delfinowate, Rodzaj: Delphinus, Gatunek: delfin zwyczajny (na zdjęciu d. butlonosy)

Polska mowa nienawiści

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Obyś był zimny albo gorący!

 

https://youtu.be/3AET4KShFZU

 

 

 

KOMENTARZE

 • @
  Amen !!
 • @Astra 16:30:15
  :)

  mozna miec oczytanie, wiedze, inteligencje i kupe kasy ale jak sie boga nie ma, nie ma sie nic. amen :)

  ps a z boga, oczytania, wiedzy, inteligencji i niewielkiej kasy wynikaja takie oto dobre mysli:

  https://youtu.be/FIoD53CFi5w

  pps wywiad z pipesem pewnie juz czytalismy, ale dla porzadku:

  http://racja.info/polityka/wujek-dobra-rada-z-hameryki/
 • Dałem 5* w ramach promocji za dobór filmu, ale
  nie jest to polska mowa nienawiści, choć mówiona w naszym języku.
  To jest cały czas żydowska mowa nienawiści mająca na celu antagonizowanie wszelkich różnych społeczności.

  Religia katolicka (przemawiał młody katolicki ksiądz) jest religią par excellence żydowską, więc nie można tej nienawiści przypisywać Polakom.
  Ten młody ksiądz mówił jeszcze tak (na tym filmie tego niema): "nie islamska, nie laicka, tylko Polska katolicka" - czyli innymi słowy polska żydowska, bo przecież pod koniec wystąpienia ksiądz zainicjował modlitwę do żydowskiego Boga i jego żydowskiej matki - to mają być święci przewodnicy dla polskiego, słowiańskiego narodu.
 • @Rzeczpospolita 18:33:31
  Oświadczenie rzecznika Antka M  1. Minister Antoni Macierewicz został pomówiony o aprobowanie tzw. Protokołów mędrców Syjonu. To kłamstwo oparte zostało na manipulacji wypowiedzią w Radio Maryja sprzed 13 lat, z roku 2002. Większość historyków uważa tzw. „Protokoły” za prowokację carskiej policji, minister wielokrotnie o tym mówił, także wtedy w 2002 r. na antenie Radia Maryja. Antoni Macierewicz był w czasach komunistycznych wielokrotnie prześladowany za obronę praw ludzkich i był więziony w 1968 r. przez reżim komunistyczny przeprowadzający czystkę antysemicką. Przypisywanie ministrowi Macierewiczowi antysemityzmu pokazuje absurdy i zacietrzewienie walki politycznej prowadzonej przeciwko Prawu i Sprawiedliwości. Minister Antoni Macierewicz wyraźnie potępia antysemityzm we wszystkich jego formach.

  2. Gazeta, która rozpoczęła tę lawinę kłamstw opartą na rzekomym antysemityzmie ministra Antoniego Macierewicza – „The Forward” jest silnie wspierającą partię socjalistyczną w USA (Socialist Party of America).

  Jednocześnie przypominam, że Gazeta Wyborcza przegrała już dwukrotnie proces o rozpowszechnianie nieprawdziwych informacji na temat ministra Antoniego Macierewicza.

  3. Poniżej przesyłam Państwu oświadczenie amerykańskiego Żyda – Justina Schulberga z Uniwersytetu Rutgers w USA, który latem br. pracował w Biurze poselskim Antoniego Macierewicza:

  Jako Żyd amerykańskiego pochodzenia, jestem oburzony fałszywymi oraz dziwacznymi pogłoskami i insynuacjami oskarżającymi ministra Antoniego Macierewicza, desygnowanego na stanowisko Ministra Obrony Narodowej RP, o antysemityzm.

  Tego lata, miałem zaszczyt pracować dla ministra Macierewicza w jego biurze poselskim jako doradca??????????????


  ps. Czy raczej prowadzący!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 • @ireneusz 23:27:20
  masz na mysli sw. tomasza z akwinu? ratzingera? matke terese? sw. grzegorza? sw. terese? sw. faustyne? nie rozumiem czemu w swej wypowiedzi odmawiasz czlowiekowi tego, co bog dal kazdemu stworzeniu na miare Jego wiielkosci.
 • @Rzeczpospolita 18:33:31
  Aha... Wie Pan, te gwiazdki to sa mi gwizdek :) Ale dzieki. ja sie za Pana pomodle. do tego zydowskiego boga za posrednictwem tej zydowki. prosze miec swiadomosc ze nie bedzie to jedna modlitwa ale wieczna, i ze nie tylko moja, ale kazdego, kogo do tego niniejszym zachecam!

  Sursum corda!
 • @DelfInn 01:09:22
  Dołączam do modlitwy.
  Niektórzy powinni wykazać się cierpliwością, bowiem na łożu śmierci nie ma ateistów. Dmowski, który jest tu wielkim autorytetem, co dla niektórych (dla mnie również), zdążył przed śmiercią spotkać tego "żydowskiego Boga".
  Pozdrawiam!
 • @Jinks 08:47:36
  A wielu powinno dążyć do jakiegoś minimum oświecenia. Bo czym innym jest wiara w istnienie Boga (osobiście nie zaprzeczam i nie potwierdzam), a czym innym jest wyznawanie narzuconej pod groźbą miecza (zresztą mieczem także) żydowskiej religii dla gojów.

  A na czym opiera Pan pewność, że R.Dmowski na łożu śmierci itd.... (podobno i Piłsudski, i wielu innych także się pojednali z Bogiem w takich okolicznościach - tylko gdzie dowody na to?).
 • @ireneusz 23:29:56
  Ten komentarz raczej dobrze o Panu nie świadczy.
  Proponowałbym, aby przeprosił Pan pana Wrzodaka.
 • @Oficer Prowadzący 00:17:59
  Musisz w końcu zdecydować jak chcesz się podpisywać (?).

  Twoja propozycja "kretyn", a jeszcze lepiej "Par excelence kretyn" będzie dla ciebie w sam raz.

  I tak trzymaj.
 • @DelfInn 01:09:22
  Jestem ogromnie wzruszony pańska modlitwą. Ale jeśli już Pan odczuwa potrzebę modlitwy, to proponuję zmienić intencję, np.: o lepsze polityczne rozeznanie dla modlącego się. Może dojrzy Pan to, czego teraz nie widzi -?
 • @Rzeczpospolita 11:36:33
  "...podobno i Piłsudski, i wielu innych także się pojednali z Bogiem w takich okolicznościach - tylko gdzie dowody na to?"

  Sam Pan widzi, że teoria o tym, iż "na łożu śmierci nie ma ateistów" jest bliska prawdy. Na dowody musi Pan jednak poczekać i życzę Panu oby jak najdłużej.
  Pisząc o Dmowskim, opierałem się na jednym z opracowań na temat tej zacnej postaci. Nie mam powodów, aby owe uznać za niezgodne z prawdą.
  Poza tym posiadam pewne doświadczenia w tym zakresie i wiem, że w obliczu śmierci, można zupełnie zmienić swój światopogląd na pewne rzeczy, a zwłaszcza w kwestii Boga.
  Ja wstałem z tego łoża, ale doświadczenie pozostało.
  Tkwi Pan w błędzie, twierdząc, że religia katolicka jest religią narzuconą przez Żydów. Powinien Pan wziąć pod uwagę w swoich dywagacjach stosunek żydów do postaci Jezusa Chrystusa, który nie był Żydem, a Galilejczykiem, podobnie jak i Jego matka. Uznając Galileę za Izrael, musiałby Pan także stwierdzić, że Palestyna jest także Izraelem.
  Niech Pan posłucha tych słów:
  "Mężowie Galilejscy! przecz stoicie, patrząc w niebo? Ten Jezus, który w górę wzięty jest od was do nieba, tak przyjdzie, jakoście go widzieli idącego do nieba" (Dzieje Ap. 1:11).
  Są to słowa dwóch aniołów wypowiadane do apostołów i co, zwracają się oni do Izraelitów, czy do Galilejczyków?
  Izraelitami natomiast byli faryzeusze, którzy to, ku przypomnieniu, skazali Chrystusa na śmierć, ułaskawiając tym samym Barabasza.
  Piłat ostentacyjnie umył ręce po werdykcie Żydów.
  Żydzi gardzili Galilejczykami i gardzą wszystkimi innymi narodami po dziś dzień.
  Bardzo się pan myli w swoich ocenach.
  Ja rozumiem, że można uznawać istnienie Boga, nie należąc do KK, ale wówczas wykluczamy się ze wspólnoty, którą założył sam Jezus Chrystus.

  Pozdrawiam!
 • @ireneusz 10:02:26 -Ateista to tylko ciemna idiota
  nie wiedząca skąd tu sie wzięła i po co istnieje :(((
 • @Rzeczpospolita 11:36:33wyznawanie narzuconej pod groźbą miecza (zresztą mieczem także) żydowskiej religii dla gojów.//
  czemu kłamiesz w brew faktom. -Ani ona żydowska, ani mieczem narzucana.
 • @Jinks 16:58:15
  https://youtu.be/eelC6Vw1OiY
 • .
  https://youtu.be/8rzGH4IJmyg
 • P. S. Jinks,
  - Rzeczpospolita nie zna prawdy, czy celowo rzuca na nas oszczerstwa? - "
 • @moher 03:52:33 - No, obywatelu a potrafisz udowodnić swój zarzut?
  Biblista, ks. prof. W.Chrostowski (zresztą nie on jeden jako wybitny intelektualista, naukowiec i przedstawiciel Kościoła) twierdzi wprost, że chrześcijaństwo wywodzi się z judaizmu biblijnego ("Kościół, Żydzi, Polska"), co zresztą potwierdzał św JPII oraz prymas Kościoła H.Muszyński.

  A że religię chrześcijańską wprowadzano pod groźbą miecza (eufemistycznie można to nazwać "naciskiem politycznym") i przy pomocy miecza, to wystarczy zajrzeć do podręczników historii. Polecam przestudiowanie choćby historii bitwy pod Grunwaldem.
  Można sięgnąć głębiej, do upadku chrześcijaństwa w Polsce w XIw. (historia Bolesława zwanego Zapomnianym) i poczytać, w jaki sposób zostało odnowione na ziemiach polskich.

  Myślałem, że nick "moher" żartobliwie oznaczania przywiązanie do wiary, a okazuje się, że oznacza po prostu historyczna ignorancję, czyli nieuctwo lub jak młodzież mówi: głąbalstwo.
 • @Rzeczpospolita 16:10:52 oznacza po prostu historyczna ignorancję, czyli nieuctwo lub jak młodzież mówi: głąbalstwo."///
  https://youtu.be/eelC6Vw1OiY. -Szanowny Panie. -Ignorancją to pan tutaj się popisujesz. -widzę, że nawet nie posłuchałeś tego, co tutaj powyżej "zalinkowałem". -Świadczy to o lekceważeniu kogoś, z kim podejmuje się dyskusję, czyli arogancji i totalnego braku dobrego wychowania. -Zamieszczam więc jeszcze raz jeden z tych linków. -Jeżeli pan zechce łaskawie przesłuchać, to jeżeli nie jest zadaniowany lub totalnie impregnowany na wiedzę, to może się czegoś nauczyć. -Z poważaniem, Pański moher. (Proszę zapamiętać, że moher, to szlachetny gatunek wełny).
 • @moher 01:39:52
  Moher faktycznie jest dobrą wełną, ale tutaj nie tyle chodzi o sam rodzaj wełenki, tylko o skrytą pod moherowym berecikiem łepetynę, która ze szlachetnością intelektualną nie koniecznie ma wiele wspólnego.

  A ks.Kneblewski, którego poznałem nawet osobiście, nie jest dla mnie żadnym autorytetem, to po prostu syjonista w sutannie indoktrynujący ciemniaków i nieuków, co gorsza dyletantów religijnych własnej wiary.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031