Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
402 posty 5949 komentarzy

DelfInn

DelfInn - Domena: eukarionty, Królestwo: zwierzęta, Typ: strunowce, Podtyp: kręgowce, Gromada: ssaki, Rząd: walenie, Podrząd: zębowce, Rodzina: delfinowate, Rodzaj: Delphinus, Gatunek: delfin zwyczajny (na zdjęciu d. butlonosy)

Okrutna prawda!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Niemcy przegrywają wojnę o pamięć!

KOMENTARZE

 • Witaj :)
  Znowu :)
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 04:02:09
  hej, hej, tak wpadam czasem to tu to tam :)
 • -Ah, Ci okrutni naziści.
  - Jednego tylko nie mogę pojąć. -Jak wielki naród niemiecki (Grossdeutschland) pozwolił im na taką kradzież. -Nie dośc, że pozwolił nazistom się podbić. -Nie ma się co dziwić, że czasem niemcy doprowadzali Hitlera do szału . -Jak oni się teraz nie wstydzą . -Cały świat przestaje wierzyć w ich osiągnięcia. -A fe... disgusting.
 • @DelfInn
  Przypominam, że za Hitlerem zaś stała międzynarodowa sieć banków-żydowskich!. Hitler miał zwolenników w wielu bardzo majętnych środowiskach m.in w Ameryce. IBM produkowało dla nazistów na przykład, a nawet medal za zasługi dla Rzeszy dostali. "Przyjacielem" nazistów był też m.in Edward VIII - król Wielkiej Brytanii. Naziści aby dojść do tego do czego doszli - potrzebowali dwóch rzeczy: ogromnej inteligencji, oraz ogromnych...pieniędzy. O ile z inteligencją u nich było b.dobrze (potwory w ludzkich skórach - IQ na poziomie 130-150, czyli b.wysokie, sam Hitler podobno 151 IQ wg badań naukowych), o tyle z kasą już nie stali tak za szczególnie. Teraz powstaje proste pytanie - skąd zbankrutowane państwo jakim była Republika Weimarska - nagle kiedy doszło do przemiany w III Rzesze - miała takie środki by rozwijać swoje projekty badawcze nt. np bomby atomowej czy niezwykle nowoczesnych samolotów i okrętów podwodnych, oraz tak dynamiczny rozwój armii. Ktoś ich finansował, to logiczne. Polecam zainteresować się jednak zainteresować skąd Hitler brał pieniądze na realizację swoich chorych wizji. Przez całe istnienie III Rzeszy aż do czasów wojny, Hitler jechał na kredytach - ZACHODNICH KREDYTACH bankowych. Zachodnie banki udzielały III Rzeszy ogromnych kredytów na dość korzystnych warunkach. Przez Hjalmara Schachta Bank Rzeszy załatwiał sobie w USA (m.in w JP Morgan) olbrzymie pieniądze. Co więcej Schacht spotykał się także z Rooseveltem i zapowiedział mu że Niemcy przestaną spłacać odsetki od kredytów pozyskanych w ramach planu Younga i Dawesa, zaciągnięte przed wielkim kryzysem, a Roosevelt...zgodził się. Niestety rola USA w ramach II wojny światowej nie jest tak kryształowa jak widać na filmach. Można powiedzieć nawet, że to żydowskie banki z USA pozwoliły Hitlerowi na wojnę. Hitler przez Schachta załatwiał sobie pieniądze z Amerykańskich banków - to były ogromne kwoty. Co więcej to żydowskie banki z USA sponsorowały plan Younga i Dawesa - który pozwolił Niemcom uniknąć zapłacenia gigantycznych odszkodowań wojennych za I wojnę. Te dane nie są ukryte ani nieznane - co więcej są prawdziwe i udowodnione dokumenty na temat tego, że zachodnie żydowskie banki kredytowały Hitlera na ogromne kwoty. Nikt temu nie zaprzecza bo nie może. Gdyby nie kredyty z żydowskich zachodnich banków nigdy nie byłoby II wojny.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031